Telefon: 0232 479 1527 | Email: info@egelimotor.com

BİZ KİMİZ ? NE YAPIYORUZ ?

Biz Kimiz ?

Firmamız 1977 yılında Çanakkale'de kurulmuştur. 1986 yılında bu yana hizmetlerine İzmir'de devam etmektedir. 47 yıllık hizmet süresinde kendi gelişimini sağlayan ve dünya çapında üretilen benzinli ve dizel motorların teknolojilerini de takip ederek devamlı gelişen sektörün ihtiyaçlarına cevap verecek bir kapasiteye ulaşmıştır.

Yeni nesil motor teknolojileri üzerine imalatçı firmalarla devamlı bağlantıda kalmış ve geliştirilen malzemelerin motor üzerindeki kullanımında kendi dalında gelişimler sağlamıştır. Firma içinde çalışan personelini piyasadan almak yerine kendi çalışma sistemi içinde yetiştirmiş en üst seviyede kalite ve hizmet imkanı sağlamıştır.

2004 yılından bu yana TSE - HYB belgeli firmamız, 22 personeli ve 3 servis aracı ile 1500 m² kapalı alanda hizmet vermektedir. Ayrıca 2020 yılından bu yana GMY üyesi olarak yetkili servislere de garantili motor yenileme hizmeti vermektedir.

Kalite ve Güven ilkelerinden taviz vermeden hakkı gözeten bir anlayışla hizmete devam ediyoruz.

Egeli Motor Yenileme
Egeli Motor Yenileme
Egeli Motor Yenileme
Egeli Motor Yenileme
Egeli Motor Yenileme
Egeli Motor Yenileme
Egeli Motor Yenileme
Firmamız 2020 yılından bu yana GMY üyesi olarak yetkili servislere de garantili motor yenileme hizmeti vermektedir.
Ne Yapıyoruz ?

NE YAPIYORUZ

Firmamız dizel, benzinli ve LPG li olarak piyasada kullanılan tüm motorların motor yenileme piyasa diliyle rektifiye işçiliklerini tam kapsamlı olarak yapmaktadır.

İş kapsamında kullandığımız cihazlara ilaveten torna ve yardımcı diğer cihazları ile firmamız minumum hata ile maksimum performansı en uygun fiyatlarla sunma çabasındadır. Ayrıca azot gazı ile silindir gömlek presleme işinde firmamız bölgesinde tektir.

Firmamız 265 cm uzunluğunda blokların yüzeylerini taşlayabilmektedir ve ayrıca 295 cm uzunluğa kadar kadar krank taşlama yapabilmektedir.

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Firmamız dahilinde yapılan işlemler

  • Krank taşlama ve polisaj
  • Anayatak kep içi baralama
  • Kolyatak kep içi baralama
  • Kol burcu bara işlemi
  • Gömlek pres ve azotlama
  • Rektifiye, honlama, yüzey taşlama
  • Yüzey pürüzlülük kontrolü
  • Silindir kapak revizyonu
  • Yuva taşlama ve derecelendirme
  • Gayd imal ve raybalama

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Verdiğimiz hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı, iyi bir “Kalite Yönetim Sistemi” oluşturmayı, etkin bir şekilde uygulamayı ve her geçen gün kendi standartlarımızı geliştirmeyi temel ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizin isteklerini en iyi ve en hızlı şekilde karşılamak ve üst düzeyde bir iş kalitesi çıkarmak için, 43 yıllık tecrübemizi de işin içine katarak 15 ayrı ustamız, 3 adet servis aracımız ile çalışmamıza devam ediyoruz. Servisimizde yapılan tüm işçiliklerimizi en hassas tezgah ekipmanlarımız ve işlerinde profesyonel ustalar sayesinde en üst kalitede çıkarmaktayız. Kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam edeceğiz.